Cafe de Colombia
Café Los Andes

Los Andes

Café Los Andes - 100% Colombian, 100% Arabica

 

Káva Los Andes je známa především tím, že je ručně sklízena. Farmáři záměrně ponechávají na stromcích nezralé a přezrálé plody, které by mohly nepříznivě ovlivnit chuť a aroma kávy. Pečlivě sebrané zralé plody jsou zbaveny dužniny pomocí jediného mechanického zařízení v celém výrobním procesu - tzv. pasírovacím strojem. Zrnka poté absolvují pečlivé praní a třídění, zbydou jen ta nejkvalitnější. Sušení probíhá přirozeným způsobem na slunci a za přístupu čerstvého vzduchu. Finální pražení je pozvolné. Speciální balení zaručí dlouhodobé zachování charakteristických vlastností kávy, neboť ji uchrání před světlem a oxidací díky "zipu" a zpětné vzduchové záklopce. Jedná se o Fair Trade výrobek.

Café Los Andes 250g zrnková

Café Los Andes 250g zrnková
Vynikající káva Los Andes je 100% arabica s výraznou chutí. Je výsledkem tradičních technik pěstování, optimálních procedur pražení a exklusivního způsobu balení kávových zrn. Balení 250 g zrnkové kávy.
340.00 Kč

Café Los Andes 500g zrnková

Café Los Andes 500g zrnková
Vynikající káva Los Andes je 100% arabica s výraznou chutí. Je výsledkem tradičních technik pěstování, optimálních procedur pražení a exklusivního způsobu balení kávových zrn. Balení 500 g zrnkové kávy.
680.00 Kč

Café Los Andes 1 kg zrnková

Café Los Andes 1 kg zrnková
Vynikající káva Los Andes je 100% arabika s výraznou chutí. Je výsledkem tradičních technik pěstování, optimálních procedur pražení a exklusivního způsobu balení kávových zrn. Balení 1 kg zrnkové kávy.
1360.00 Kč
Stránky: | 1 |